Kto telefonował? Pomożemy!

Po co zastanawiać się kto dzwonił oraz czy musimy odebrać telefon, skoro wolno w bezproblemowy i prędki sposób to sprawdzić? Gorąco witamy na stronie, to naturalnie dzięki której każdy odwiedzający ma możliwość zapomnieć o zastanawianiu się „kto dzwonił” – już teraz masz możliwość przestać zastanawiać się czy to coś istotnego czy może kolejna propozycja. Wystarczy jedynie, że skorzystasz z możliwości, które przygotowaliśmy. Opisywana witryna internetowa to prędki i prosty sposób odpowiedzenia na zapytanie, kto do nas wydzwania – tak w szeregu przypadków nurtujące. Jeśli ten numer znajduje się w należącej do nas bazie popularnych numerów, pewnie oprócz odpowiedzenia sobie na zapytanie kogo to numer tak wydzwania będzie także wolno dowiedzieć się – z jakiej przyczyny.

Zapraszamy do tego, ażeby dodawać do nasze bazy te spamerskie numery, by wspomóc innym ustrzec się dręczenia telefonicznego. Nieuprawnione rozmowy to następny kłopot, jaki może zostać zgłoszony do nas. To zwięzłe, męczące połączenia których nie wolno odebrać połączenia w słusznym czasie. Telefon rejestruje nieodebrane połączenie i najprawdopodobniej nie rozpozna numeru, jednakowoż Ty możesz już dowiedzieć się czyj numer do ciebie wydzwaniał – właśnie sprawdzając go w naszej bazie.

Ludzie niejednokrotnie dzwonią do numeru, żeby dowiedzieć się, kto to jest – nie rób tego błędu, bowiem może to być numer niebezpieczny należący do krętacza, przez co prócz uciążliwości, nieodebrane połączenie może prowadzić do oszustwa na dwa sposoby:

numer, na który oddzwonisz, może pozostać przekierowany na usługę premiową bez Twojej wiedzy, co oznacza, że zostaniesz obciążony wielką sumą pieniędzy do zapłacenia za każdą minutę takiego połączenia

ktoś po drugiej stronie telefonu czy też za pomocą sms ma prawo powiedzieć, że zwyciężyłeś nagrodę i podadzą inny numer, ażebyś mógł odebrać swoją nagrodę, jakkolwiek nie są w stanie oznajmić, ile kosztuje koszt połączenia. Ten drugi numer może stanowić numer stawki premium, znowu pobierający dużo pieniędzy.


Nie daj się naciąć – dowiedz się u nas czyj to numer!


Mamy prawo pomóc, jeżeli:

Otrzymujesz „nieodebrane połączenie” z numeru, którego nie rozpoznasz.

Nie słyszałeś dzwonka telefonu.

Numer wygląda podejrzanie.

Dostajesz wiadomość tekstową z numeru, jakiego nie rozpoznajesz, niemniej jednak brzmi jakby był to kolega.

Chroń się przed oszustwami, używając naszej bazy nieodebranych połączeń oraz wiadomości tekstowych z nieznanych numerów. To właśnie dzięki temu będziesz bezpieczny i zawsze będziesz wiedział kto dzwoni! Nie zapominaj, także że najprawidłowiej nie reagować na wiadomości tekstowe czy też nieodebrane połączenia, które pochodzą z numerów, których nie rozpoznasz. Uważaj na numery telefonów rozpoczynające się na podejrzane kombinacje numerów. Są one z reguły powiązane z opłatą premium oraz są w stanie być niesłychanie kosztowne!

Reklamy
Kto telefonował? Pomożemy!